Joinmusic - O nás

O nás

V oboru pronájmu projekční techniky a technického zabezpečení kulturních a společenských akcí působíme již od roku 2001. Samotný vznik společnosti JOINMUSIC se datuje na počátek roku 2004. Díky spokojenosti klientů, kteří se na nás s důvěrou obrací se svými požadavky, můžeme nabídnout naše služby také vám. 

Naše zaměření

Naším oborem činnosti je pronájem a zajištění ozvučení, osvětlení, videoprojekcí, streamingu, pódií, stany, zastřešení a příslušenství na Vaše akce. Dále jsme specialisty na satelitysatelitní komplety a další satelitní a AV techniku, kterou nabízíme prostřednictvím našeho eshopu Videotech.cz.

Správné využití vhodné prezentační techniky je rozhodujícím prvkem pro každou úspěšnou vizuální prezentaci, která výrazně ovlivňuje úspěch celé akce. Pro naše klienty zajištujeme ozvučení a osvětlení, pódia a zastřešení, jsme specialisté na projekce. Ať se již jedná o kongresy, společenské a kulturní akce, firemní večírky, semináře, maturitní plesy nebo výstavy, vizuální prezentace se stávají nedílnou součástí těchto akcí. Pro mnohé z nich, mají-li být úspěšné, je v dnešní době prezentační technika již nepostradatelná. Našimi nástroji jsou data a video projektory, projekční plátna, plazmové obrazovky, LCD displeje, monitory, videomixy a další technické zařízení, kterými realizujeme velkoplošné projekce, přenosy, využíváme VJing a vizualizace. Specializujeme se také na pořádání konferencí.

Naše krédo a poslání

Našim krédem je, uspokojení rozmanitých požadavků na způsoby provedení prezentací při zajištění nejvyšší kvalitu a provedení instalací. Při realizacích akcí využíváme vlastní výkonnou moderní techniku. Instalaci osvědčené techniky, ověřené na předchozích akcích provádí zkušení a proškolené pracovníci, kteří se již podíleli na mnoha zakázkách. Realizujeme také netradiční akce - v jakémkoliv prostředí, za každého počasí a v kterékoliv době.

Na každou akci vám připravíme výhodnou cenovou nabídku podle konkrétních podmínek. Pro nekomerční a benefiční akce poskytujeme výrazné slevy. Vyjdeme vám vstříc individuálním přístupem, profesionální službami, špičkovou technikou a schopností kdykoli operativně reagovat na veškeré vaše požadavky.