Podpora nekomerčních institucí

Podpora nekomerčních institucí

Podpora nekomerčních institucí

Projekt na podporu nekomerčních kulturních institucí
Společnost JOINMUSIC se rozhodla podpořit českou kulturní scénu a nabídnout nekomerčním kulturním institucím technické zajištění jejich aktivit a projektů za provozní náklady. Její snahou je tak usnadnit nekomenrčním kulturním istitucím jejich každodenní práci a provoz.

Komu je projekt "Podpora nekomerčních institucí" určen?
Projekt Podpora nekomerčních institucí je určen nekomerčním kulturním, společenským a sportovním institucím, příspěvkovým a dobročinným organizacím, galeriím, výstavním projektům, sportovním a společenským událostem.

Podpora nekomerčních institucí 1 Podpora nekomerčních institucí 2

Základní podmínky pro realizaci projektu
Partnerovi zajistíme pro jeho akci prezentační techniku, pouze za provozní náklady spojené s pronájmem techniky.
Pro realizaci akce je možné využívat prezentační techniku (projekční, zvukovou a osvětlovací techniku), pódia a další vybavení, která je ve vlastnictví společnosti Joinmusic. Konkrétní vybavení je nutno dle disponibility domluvit s odpovědnými osobami.
Instalaci, obsluhu a manipulaci se zapůjčenou technikou mohou provádět pouze pracovníci společnosti Joinmusic nebo uvedené, odborně poučené osoby. Využití techniky je možné pouze pro smluvně dohodnuté účely na určeném místě.
Veškeré vybavení zůstává majetkem společnosti Joinmusic, toto je komplexně pojištěno proti živlům, vandalství i krádeži. Partner je povinen zajistit prostory, kde je technika zapůjčena proti krádeži a poškození, dle podmínek stanovených v pojistné smlouvě dodavatele.
Podmínkou pro získání uvedené ceny je uvedení společnosti JOINMUSIC jako partnera dané akce.

Přehled veškeré techniky s uvedením ceny pro nekomerční instituce si zobrazíte kliknutím na tento text (či v našem ceníku). Případné dotazy prosím směřujte na Michala Glončáka, +420 603 161 173.