Catch Box - házecí mikrofon

Catch Box - házecí mikrofon

Catchbox-04_500x325.jpg

 

Zdá se Vám, že ať se jakkoliv snažíte, vaše konference, srazy, či přednášky, jsou bez náboje? Připravte si ty následují poutavější a zábavnější pomocí prvního mikrofonu navrženého pro vtáhnutí posluchačů do dění. Namísto těžkopádného podávání si mikrofonu z ruky do ruky, jednoduše hoďte Catchbox!

Nebo chcete zvýšit pozornost účastníků konference, aktivitu studentů, nebo zábavu na srazech, Catchbox může pomoci.

Lidi nechodí na přednášku, konfecence, či srazy jen poslouchat co nekdo povídá, co něco vypráví, na to stačí i youtube, email nebo internet. Event má být na rodíl od takového jednosměrného toku informací o zapojení se a diskuzi.

Chcete položit otázku učiteli, nebo se zúčastnit diskuze, a unavuje Vás čekat než se dostane mikrofon až k Vám? A co si teda mikrofon jen tak hodit? Nebude to jen rychlejší, ale udělá to event zároveň zajímavějším a zábavnějším.

V jednoduchosti je síla

Žádná technologie nebo nástroj není efektivní, když lidé nevědí, jak ho používat. To je důvodz, proč lidé Catchbox milují, protože nepotřebujete zdlouhavé vysvětlování nebo manuály pro pochopení. Catchbox je jako normální bedrátový mikrofon, který si můžete navíc házet. Integrovaná elektronika automaticky umlčí přenos audio signálu, když je ve vzduchu nebo dopadne. Jediné co účastníci potřebují udělat je mluvit do kostky.

 

A teď trochu odborněji...

Catchbox je vyroben z kombinace pevné a lehké pěny a technické tkaniny, která ho dělá na svoje rozměry extrémně lehkým a pevným. Všechny elektronické části jsou ukryté uvnitř, čímž je zabezpečená jejich ochrana před poškozením pri hodech či pádech.

Pro eliminaci nechtěných zvukových ruchů způsobených při házení, či dopadech, Catchbox je opatřen patentovanou technologií umlčení audio signálu zvanou Automute.

Patentovaný magnetický mechanizmus zabezpečuje, že mikrofon a elektronika zůstane bezpečně uzamčená v měkkém ochranném obale a nevypadne z něj počas použivání. Jen pootočením a zatáhnutím je možné zámek otevřít a zpřístupnit tak elektroniku a baterii uvnitř.

Venkovní obal Catchboxu je opatřen nanoteflonovým povrchem, který odpuzuje špínu a tekutiny a je zároveň antibakteríální. Pro zabezpečení dlouhé životnosti je možné opotřebované části v případě potřeby vyměnit.

Catchbox je v základní nabídce ve třech barvách: modrá, zelená a oranžová s logem Catchbox. Zakázkově je však možné pro Vás vyrobit Catchbox v jakékoliv barvě či s logama po stranách.

The Catchbox Pro is a module, converting existing beltpack transmitters, or lavalier microphones, into throwable microphones. This means it is easy to integrate with any event that already has a working wireless microphone setup. Users simply connect their existing beltpack transmitter into the Catchbox Pro’s built in mic and Automute electronics.

Audience size up to 2000
Range up to 90m / 300ft
>20h Battery life
Requires own transmitter

Označeno v :