Mackie PROFX8-V2 analogový mixpult

Mackie PROFX8-V2 analogový mixpult

 

pronajem analogovy mixpult mackie profx8 v2

 

MACKIE ProFX8v2 je vybaven novými předzesilovači Vita, které zajišťují skvělou zvukovou kvalitu, a výkonné efekty ReadyFX pro koncertní mixování.

Preampy Vita jsou vyvinuté speciální pro koncertní zvučení. Disponují prakticky nulovým šumem, stabilizací feedbacku a optimalizací biasu pro maximálně čistou reprodukci.
Engine ReadyFX zaručuje bohaté efekty, které povznesou každé vystoupení. Z 16 efektů zde najdete například reverby, delaye nebo chorusy.
Pulty jsou také vybaveny novým grafickým ekvalizérem a umožní vypnout efekty pomocí footswitche. Díky USB rozhraní lze jakékoliv vystoupení rovnou nahrávat na flash disk.
Konkrétně PROFX8V2 je 8kanálový mixážní pult s čtyřmi Vita preampy a ReadyFX zvukovým enginem. Zvuk lze ovládat 7pásmovým grafickým ekvalizérem a 3pásmovým ekvalizérem pro každý kanál. Krom čtyř XLR/Jack vstupů disponuje také Hi-Z vstupem pro přímé zapojení kytary/baskytary a dalšími dvěma jack vstupy. Dále zde najdeme stereo RCA vstup a výstup, výstup pro monitory, hlavní výstup, výstup pro sluchátka a vstup pro footswitch.
Mixážní pult Mackie PROFX8V2 je vysoce vybavené zařízení, které bude pro vaši zvukovou produkci skvělým parťákem.

Technické údaje:
8kanálový mixážní pult
Vysoce kvalitní mikrofonní preampy Vita
Efektový engine ReadyFX s 16 efekty
USB rozhraní pro direct nahrávání na flash disk
7pásmový grafický ekvalizér
4x XLR vstup, Hi-Z vstup pro zapojení kytary/baskytary, RCA stereo vstup
RCA stereo výstup, výstup pro monitory, main výstup, sluchátka, footswtich
Robustní kovová konstrukce
Fantomové napájení: 48V
60 mm fadery

Označeno v :