Roland V-1HD profesionální Full HD videomix

Roland V-1HD profesionální Full HD videomix

 

V 1HD 2

 

K efektovému míchání videa a jako videmixy používáme profesionální videoréžie EDIROL od fy. Roland.

Jedná se o 4-vstupé videomixy Edirol LVS 400, Edirol V-4 a Edirol V-4EX a dále pro větší zapojení 8-mi vstupé videomixy Edirol LVS 800, Edirol V-8, jejichž popis a výhody použití najdete na uvedených samostatných stránkách. Pro Full HD rozvody používáme novinku - profesionální videmix Roland V-1HD s HDMI vstupy.

Profesionální videmix Roland V-1HD umožňuje připojit 4 HDMI vstupy ve Full HD a má dva HDMi výstupy. Umožňuje střih, prolínání klíčování a základní video efekty tak má i možnost přepínání vstupů do obou HDMI výstupů samostatně.

Profesionální Full HD videomix Roland V-1HD s HDMI vstupy / výstupy
V-1HD umožňuje snadné připojení a přepínání videokamer, chytrých telefonů, počítačů, tabletů, Blu-ray přehrávačů a dalších zdrojů videa HDMI jednoduchým stiskem tlačítka nebo posunem T-faderu. Podporuje profesionální kompozice obrazu jako je obraz v obraze, klíčování, titulkování "green screen" je ideální pro živé vysílání, do divadel, klubů nebo pro firemní prezentace.

Roland V-1HD hlavní vlastnosti:
Podporuje videokamery, akční kamery, chytré telefony, tablety počítače a dalších zařízení HDMI
4 vstupy HDMI
Podpora rozlišení až Full HD 1080p
Jednoduché uživatelské rozhraní
Obraz v obraze a rozdělené funkce
Dva efektové knoby dodající skutečný vizuální výkon
Plný 12 kanalový Audio Mixer zdarma
Jednoduché ovládání s hardwarovými ovládacími prvky
Dva HDMI výstupy
Dálkové ovládání přes USB nebo MIDI připojení
Ovládaní pomocí softwarové aplikace V-1HD RCS pro Mac, PC a iPad

Roland V-1HD VSTUPY
Roland Profesionální Full HD videmix Roland V-1HD má 4 vstupní HDMI kompatibilní konektory. Profesionální Fulll HD videmix Roland  V-1HD podporuje 1080p / 1080i / 720p rozlišení videa. Videmix Roland V-1HD umožňuje použití současně progresivních a prokládaných signálů 1080i a 1080p signálů. Video signály vstupující z počítače jsou přesně zobrazeny díky progresivnímu zpracování signálu. HDCP je podporována pro vstup chráněného obsahu ze zařízení, jako jsou přehrávače disků Blu-ray. Videmix Roland V-1HD má 4 vstupní konektory HDMI kompatibilní s různými zařízeními.

Roland V-1HD PROFESIONÁLNÍ PŘEPÍNÁNÍ
Roland Profesionální Full HD videomix Roland V-1HD má velké podsvícené tlačítka pro intuitivní přepínání videa i při zhoršených světelných podmínkách. Červeně rozsvícená tlačítka indikují aktuální zdroj na výstupu a zeleně svítí tlačítka označují video vstup, která bude zorazen na výstupu na dalším přechodu. Videomix Roland V-1HD dokonce umožňuje zjistit, které vstupy mají připojené zdroje osvětlením tlačítek vstupů s připojenými zdroji. Videomix Roland V-1HD má funkci vysílání s Preview přepínáním. Tlačítko "TRANSFORMER" lze použít pro okamžité přepínání video vstupů, nebo pro použití efektů. Tři výběrová tlačítka přechod dovolí rychlou změnu směšování stylu, aby odpovídaly změnám stylů v představení nebo vysílání. Přechodové efekty umožňuji střih, MIX (4 druhy) a přelnutí (30 druhů). Funkce automatického skenování přepíná video automaticky přes čtyři video vstupy. Pomocí tlačítka T-Fader a BPM SYNC,můžete vizuální efekty synchronizovat s hudební produkcí. Pomocí tlačítka FREEZE lze dočasně pozastavit příchozí videa. Funkce výstupního fade umožňuje prolnout výstupní video do černé nebo bílé.