Sony 43W755C

Sony 43W755C

284948

Televizor Sony Bravia KDL-43W755C řady W7C s platformou Android přináší lepší barvy, kontrast a ostrost. Modelová řada W7C nabízí ostré detaily díky vylepšené technologii X-Reality PRO a Motionflow XR 800 Hz, úchvatný design se štíhlým rámečkem, inteligentní platformu Android, NFC a MHL technologie, báječné funkce Smart TV nebo ClearAudio+ zvuk.

Připojte se a streamujte
Streamujte hudbu, filmy a fotografie z internetu pomocí kabelového nebo bezdrátového připojení do vaší domácí sítě. Připojte se k internetu a užijte si nespoutanou zábavu. Nebo zobrazte vaše fotografie pořízené ze smartphonu se systémem Android nebo iOS na velké obrazovce.

Sdílení a bezdrátové spojení
S funkcí Photo Share můžete bez problému sdílet vámi pořízené fotografie z dovolené nebo rodinné oslavy na televizní obrazovce. Pozvěte své známé a pusťte jim prezentaci na vašem mobilu. Díky bezdrátovému přenosu ji uvidí na televizi. Máte oblíbenou aplikaci v mobilu? S bezdrátovým přenosem ji můžete sledovat přímo na obrazovce televize.

Realistický a přirozený obraz
Ponořte se do ostrého realistického obrazu s vylepšenou technologií X-Reality PRO, se kterou bude obraz přirozenější a více jasnější. Plynulý a detailní obraz bude dosažen díky technologii Motionflow XR 800 Hz.

ClearAudio+ zvuk
O kvalitní a čistý zvuk se starají vysoce kvalitní reproduktory s výkonem 2x 10 W a zvuková technologie ClearAudio+. Sledujte své oblíbené pořady, sportovní utkání a filmy s obohacenými reproduktory. Získáte mnohem lepší zážitky při sledování oblíbených filmů.

Báječná MHL technologie pro přenos obrazu
Díky skvělé technologii MHL (Mobile High-Definition Link) budete moci procházet obsah Vašeho smartphone z pohodlí pohovky pomocí dálkového ovladče TV. Užijte si multimediální obsah nebo telefonní aplikace (Facebook, Twitter, YouTube, Google Maps) na obrazovce televize.

Skvělé možnosti připojení
Pomocí HDMI rozhraní propojíte TV s Blu-ray nebo DVD přehrávačem či herní konzolí a užijete si prvotřídní zábavu. S technologií NFC máte možnost přiložením svého zařízení s NFC (např. smartphone) spárovat obě zařízení a užít si skvělou zábavu.

Klíčové vlastnosti
Televizor Sony KDL-43W755C s platformou Android má Full HD rozlišení 1920 x 1080 bodů s úhlopříčkou obrazovky 43 palců (108 cm), vynikající frekvenci 800 Hz a Edge LED podsvícení. TV disponuje vestavěným tunerem pro příjem digitálního pozemního a kabelového signálu (DVB-T/T2/S2/-C). Pro připojení televizoru k různým zdrojům můžete využít čtyři HDMI vstupy, 3x USB porty, síťový konektor LAN, bezdrátovou WiFi nebo CI slot.

 

Možnosti umístění televize či monitoru

Monitor/televizi je možné umístnit:

  • na stůl pomocí vlastního stojánku zařízení
  • do prostoru pomocí podlahového stojanu tak, aby byla obrazovka v úrovni očí
  • na zeď pomocí držáku na zeď
Označeno v :